Değerlerimiz

Güveninirlik

Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırma  Güvenilirlik  Müşteri odaklı hizmet anlayışı  Güleryüz  Süreklilik Sorumluluk anlayışı  Etik değerlere sonuna kadar bağlılık  Sürekli gelişim  Ekip çalışması  Yüksek teknolojiyi hayatı kolaylaştırmak için kullanma Bütünleşik hizmet anlayışı  Kolay erişilebilirlik

Misyonumuz

Mobilyukle, hizmet ve servisleri ile müşteri odaklı hizmet anlayışı ve teknolojik alyapısı sayesinde en hızlı ve en etkin biçimde hizmet vererek mükemmellik düzeyi yaratmayı, bu öncü uygulamalıyla sektörde model olmayı hedeflemektedir. Sektörün ihtiyaçları ve sistemin gereksinimleri doğrultusunda doğru zamanda, doğru planlama ile müşteri memnuniyetini optimum seviyeye çıkarmaya çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin zamanını en etkili ve hızlı şekilde kullanmalırını sağlayacak, onlara daha güvenilir ve ulaşılabilir dijital servisleri sunarak, yaşam kalitelerini yükseltecek bir çok hizmeti ileri teknolojik imkanlar ile yaygın ve bütünleşik bir anlayış ile sunmaktır. Müşterilerimize değer yaratarak onların maximum seviyede kazanç elde etmelerini, saygın ve prestijli noktalar haline gelmelerini sağlamaktır.

FİRMA BİLGİLERİ

Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri
Adres: Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent A-03 10AS 303 Esenler / İSTANBUL
Kuruluş Yılı: 2007
Telefon: 0850 304 1 444 - 0212 438 67 45
Fax: 0212 709 13 99
Vergi Dairesi: ATIŞALANI
Vergi Numarası: 3360546215
Ticari Sicil Numarası: 663896
E-Mail: info@mobilyukle.com.tr