Yardım

Mobil Yükle Yardım Merkezi

VISA tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak getirilmiştir ve Garanti Bankası tarafından Ulusal Güvenlik Platformu (3-D Secure) adıyla hizmete açılmıştır.

Uluslararası Güvenlik Platformu bir ödeme onaylama metodu yada teknolojik bir platform olmayıp ödeme sürecindeki partilerin (işyeri-banka-kart sahibi) sorumluluklarını düzenleyen bir modeldir.

Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir. Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.

Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimligi doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

İlgili Bağlantılar:
VISA - Verified By Visa http://www.verifiedbyvisa.com
Mastercard - SecureCode http://www.mastercard.com/securecd/welcome.do
Visa - 3D Secure Sayfası (Türkçe) http://www.visa.com.tr/bireyselkartlar/internet/main.jsp
BKM (Bankalararası Kart Merkezi) - 3D Secure Sayfası http://www.bkm.com.tr/guvenli-sanal-alisveris.aspx

Mobil Yükle sitemizden online yapılan Mobil Yükleme işleminin yüklenme süresi , operatör kaynaklı bir sorun yaşanmadığı sürece 1 dakika ile 3dk arasında tamamlanmaktadır.

Tüm internet kullanıcılarının yaşadığı sorunların başında Kredi Kartı bilgilerinin çalınma korkusu gelir , bu sebeple internet üzerinden alışveriş yaparken çekinirler,

İnternet korsanları yüzünden çalınan kredi kartı bilgileri , mağaza sahiplerine de zarar vermektedir. Öyle ki, çalıntı kart ile yapılan işlemlerin kart sahibine iade mecburiyeti bulunmaktadır. Bu yüzdendir ki , hem sizleri , hem kendimizi korumak amaçlı 3D Secure güvenlik sistemi ile alışverişinizi sitemiz üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Bizler kredi kartı bilgilerinizin güvende olması için sitemiz üzerinde alışveriş sayfalarında 256 Bit SSL Koruması ile verilerinizi güven altına alıyor, 3D Secure ödeme yöntemini kullanarak hem sizleri, hemde kendimizi koruma altına alıyoruz.

Secure Sockets Layer” kısaltması olarak adlandırılan SSL ,Sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir.

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. SSL calışması ise kısacası bilgilerin şifrelemesinde 2 adet anahtar kullanılır. Bu anahtarlar, dijital olarak kodlanmış bir yazılımdır ve bir anahtarın kilitlediği veriyi, sadece diğeri açmaktadır.

Böylelikle E-Ticaret sitelerinde alış-veriş yapan kişilerin bilgileri çözülmesi imkansız olacak şekilde gizli tutulmaktadır.

Vodafone kontor tl yükleme yapabilmek için öncelikle Mobil Yükle sayfamızda operator seçiminizi Vodafone olarak yapmalısınız.

Operatör olarak Vodafone seçtikten sonra yüklenebilecek Vodafone Kontör miktarları listelenecektir.

Yüklemek istediğiniz Vodafone Kontör TL miktarını seçtikten sonra hemen altında Vodafone Kontör TL yükleme yapmak istediğiniz telefon numarasını girmeniz gereken kutu çıkacak. Bu kutuya Vodafone Kontör TL yüklenecek numarayı girdikten sonra Devam Et butonuna tıklayıp, gerekli adımları takip ederek Vodafone Kontör TL Yükleme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Her yüklemeden sonra operatör tarafından telefonunuza "Değerli Vodafone Faturasız Hat Abonemiz Hesabınıza XX.XX TL yüklenmiştir. İyi günlerde kullanınız." mesajı otomatik olarak gelir. Elektronik Cep Lira ile bir defada en az 10 TL, en fazla 2000 TL yükleyebilirsiniz. Vodafone faturasız hattınızın aktif kullanım süresini uzatmak için, bir defada en az 10 TL yüklemelisiniz.

FİRMA BİLGİLERİ

Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri
Adres: Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent A-03 10AS 303 Esenler / İSTANBUL
Kuruluş Yılı: 2007
Telefon: 0850 304 1 444 - 0212 438 67 45
Fax: 0212 709 13 99
Vergi Dairesi: ATIŞALANI
Vergi Numarası: 3360546215
Ticari Sicil Numarası: 663896
E-Mail: info@mobilyukle.com.tr